Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16428
Stary 04.07.2014, 07:20
Ta serio nasza kadra myślisz wygrywała by po 5:0 w takich eliminacjach gdzie gra Honduras ? Serio wiesz kto tam gra wogole w tej strefie USA , Kostaryka , Meksyk miedzy innymi .Z tamtej grupy wchodzą 3 drużyny plus czwarta gra w barażach z 1 drużyna z oceani . Bo o Jamajce i Salwadorze nie mowię bo to drużyny typu San marino i Mołdawia . Postawił bym wielkie pieniądze ze z grupy gdzie gra Honduras byśmy nie wyszli bo zapytam z kim nasza kadra wygrała w ostatnich 6 latach poza amatorami Trochę wiedzy piłkarskiej trzeba mieć a nie bzdury pisać .
Australia gra w strefie Azjatyckiej czyli z Japonia , Koreami i min Iranem także spoko już widzę 5:0 naszej kadry ha ha
Ostatnio edytowane przez Piotrek87 : 04.07.2014 o godz. 07:23.
Odpowiedz cytując