taki z niego rutyniarz ze wszedł w pierwszym meczu w drugiej połowie a potem juz od ławki się nie oderwał
ja w dalszym ciągu proponowałbym ukraść kogoś z Lechii.
Ściągają teraz ludzi na masę, a taki Pietrowski, Frankowski, Wiśniewski mogli by wzmocnić skład.