Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16427
Stary 04.07.2014, 01:38
taki z niego rutyniarz ze wszedł w pierwszym meczu w drugiej połowie a potem juz od ławki się nie oderwał

ja w dalszym ciągu proponowałbym ukraść kogoś z Lechii.
Ściągają teraz ludzi na masę, a taki Pietrowski, Frankowski, Wiśniewski mogli by wzmocnić skład.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując