Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27491
Stary 03.07.2014, 22:49
Sorry chlopaki - rozumiem podniecenie JKM-em , zwykle taka medialna bezkompromisowośc jest lepem na muchy do którego przyciąga się wyborcow a że sie słucha tylko tego co się chce usłyszeć ...no cóz - byly tu podane przyklady w bardzo ograniczonym zakresie. Niby antykomunista ale do Kiszczaka i Jaruzela ma nutke sympatii,niby patriota ale insynuuje że Hitler to nie była taki zły bo nie ma dowodow że wiedział co słychac w Auschwitz, niby liberał ale jednak monarchista , niby monarchista ale chcialby dyktatury. K...a ludzie jak mozna byc dyktatorem - który powiem jak chlop chlopu DYKTUJE upsss rozkazuje innym co maja robić z liberalizmem gdzie każdy robi to co chce. Inaczej mówiąc co ma dyktatura wspolnego z wolnościa. Wiem usłyszeliscie kilka rzeczy które chcielście a na reszta zatykacie uszy. Wasze prawo. Ale chlopaki jesteście dymani. Tyle Wam powiem. Clou sprawy jest tez takie że KNP jest tysiąc razy bardziej bezalternatywne co do mozliwości koalicyjnych niż określany tym zdaniem przez wielu z wyznawców Korwina - PIS. A za tym idzie kompletna niemożnośc realizacji ich/Waszych postulatów gospodarczych. Te są na tyle rewolucjne że nawet jesli byłyby mozliwe do zrealizowania to musialby byc realizowane całościowo a nie tak jak niektórzy twierdza - tylko wybrane - w zamian za popieranie tego czy innego rządu.Ba... szef KNP sam twierdzi ze on nie chce rządzić tyle chce żeby inni realizowali choćby niektore jego pomysly. czyi odpowiedzialności brac nie chce - tylko synekury. Krótko mówiąc - dużo szumu , mało mleka. Szkoda tylko tych kilku procent które urwie prawicy.
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 03.07.2014 o godz. 22:53.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej