Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27487
Stary 03.07.2014, 21:16
Czyli zatkało kakao

Ja po JKM jechałem w tym temacie wiele razy i dalej będę to robił, ale jeżeli ktoś posługuje się kłamstwem i wtyka komuś w usta to czego nie powiedział to trzeba interweniować.

Tuby propagandowe PiS-u, w których prym wiedzie Sakiewicz i Karnowscy od eurowyborów sprezentowały już kilkaset laurek nt. JKM i mnie to nie dziwi, bo psy gończe zostały spuszczone i konkurenta politycznego trzeba wyciąć do kości.

Kto sądzi, że będzie koalicja PiS-KNP ten arcynaiwniak.