Karherop napisał(a):

kto jak kto ale akurat Smuda cały czas powtarzał że u Donalda problem jest z taktyką
Takiego Małeckiego i 30 trenerów by nie nauczyło co to spalony. Są po prostu piłkarze którzy 'nie myślą' na boisku oraz podpalają się w stykowych sytuacjach.
Podstawą jest dobra gra w piłkę. Inaczej mielibyśmy całą drużynę lekkoatletów, a jednak o jej sile stanowi filigranowy Stillić.
|
Karherop
Filigranowy Stilić? No bez jaj
Facet ma 1,83 i jest najwyższym naszym pomocnikiem.... a hudziną też nie jest.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Semir_%C5%A0tili%C4%87