arti napisał(a):

Niech Mu (Michałowi) się wiedzie jak najlepiej.
Moim zdaniem jak znajdzie trenera, który go nieco odchudzi i zagoni do ostrej gimnastyki to może podciągnąć swój poziom. U naszego fachmana od bezmyślnego za.......u i gierek klęlibyśmy jeszcze tysiąc razy po klopsach Michała. Podobna sytuacja z Czekajem - może coś tam jeszcze grać jak któryś mózg poprawi mu nazwijmy to przygotowanie gimnastyczne i wyśle np. na basen (Czekaj widać, że jest napięty i dlatego się rozsypuje). Obawiam się jednak, że Smuda nie dojdzie do takich wniosków nawet za 100 lat więc MC nadal w przerwach między kolejnymi kontuzjami będzie miał duże kłopoty na boisku.
|
Swiete slowa... Amen
Smuda ma drewniana mysl szkoleniowa... Wiec jezeli przychodzi do Smudy mlody "talent" to musi wiedziec ze podstawa jest Biegac,Skakac.. Zapierda..c .. TEchniaka i taktyka... hmm WIDAC PO Donaldzie jest juz troszke pod skrzydlami naszego trenejro i ciagle nie wie na czym polega spalony..