Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9719
Stary 03.07.2014, 20:22
arti napisał(a):Wyświetl post
Niech Mu (Michałowi) się wiedzie jak najlepiej.
Moim zdaniem jak znajdzie trenera, który go nieco odchudzi i zagoni do ostrej gimnastyki to może podciągnąć swój poziom. U naszego fachmana od bezmyślnego za.......u i gierek klęlibyśmy jeszcze tysiąc razy po klopsach Michała. Podobna sytuacja z Czekajem - może coś tam jeszcze grać jak któryś mózg poprawi mu nazwijmy to przygotowanie gimnastyczne i wyśle np. na basen (Czekaj widać, że jest napięty i dlatego się rozsypuje). Obawiam się jednak, że Smuda nie dojdzie do takich wniosków nawet za 100 lat więc MC nadal w przerwach między kolejnymi kontuzjami będzie miał duże kłopoty na boisku.
Swiete slowa... Amen

Smuda ma drewniana mysl szkoleniowa... Wiec jezeli przychodzi do Smudy mlody "talent" to musi wiedziec ze podstawa jest Biegac,Skakac.. Zapierda..c .. TEchniaka i taktyka... hmm WIDAC PO Donaldzie jest juz troszke pod skrzydlami naszego trenejro i ciagle nie wie na czym polega spalony..
Odpowiedz cytując