Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27480
Stary 03.07.2014, 17:26
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie mam czasu bawić się wszukanie linków. Niedawno wypowiadał się o "Jego Ekscelencji Sikorskim" jaki to fajny i madry polityk . Poszukaj sobie bo ja nie mam czasu na to.
Powtarzał jeszcze setki razy WIELCE CZCIGODNY JAROSŁAW KACZYŃSKI a wczoraj w Kropce nad I powiedział, że w czasach trudnych(wojna) byłby dobrym prezydentem więc nie wiem czy jemu też dupę lizał czy nie?
Chyba jednak nie, bo nazwał go tylko obraźliwie "wielce czcigodny", a nie jak na prawdziwego dżentelmena przystało: "jego ekscelencja"
Ostatnio edytowane przez palikot : 03.07.2014 o godz. 17:30.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰