Gwiaździsty napisał(a):

Nie mam czasu bawić się wszukanie linków. Niedawno wypowiadał się o "Jego Ekscelencji Sikorskim" jaki to fajny i madry polityk . Poszukaj sobie bo ja nie mam czasu na to.
|
Powtarzał jeszcze setki razy
WIELCE CZCIGODNY JAROSŁAW KACZYŃSKI a wczoraj w Kropce nad I powiedział, że w czasach trudnych(wojna) byłby dobrym prezydentem więc nie wiem czy jemu też dupę lizał czy nie?

Chyba jednak nie, bo nazwał go tylko obraźliwie "wielce czcigodny", a nie jak na prawdziwego dżentelmena przystało: "jego ekscelencja"
