PiVoSH92 napisał(a):

|
A te testy nie są przecież takie głupie, wystarczy spojrzeć na DG77, jak przychodził do nas to był takim właśnie ogórkiem, a teraz jest bardzo dobrym (jak na nasze warunki) skrzydłowym. Kosztował 40 tys.? Teraz transfermarkt wycenia go na 500 kafelków, wiec jakby nie patrzeć dobry ruch. Może to i jeden gracz, ale oznacza to, że się da i że warto ryzykować.
|
Słyszałem o CR7 ale o DG77 nie - to Guerrier jest taką gwiazdą marketingową?
Gurierr przyjechał jako reprezentant Haiti który zasłynął golem strzelonym Hiszpanii w meczu towarzyskim. Żadnym no namem nie był. To jednak różnica niż "nie wiadomo kto" z Nigerii. Chyba ze się mylę i gość ma ciekawe CV?