Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1165
Stary 03.07.2014, 13:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o grę juniorów w tym sezonie, jestem spokojny. Wszystko w ich rękach. Wystarczyło popatrzeć na wczorajszą ławkę rezerwowych. Średnia wieku niespełna 20 lat.
A z 'podstawowych' zawodników brakowało tylko Ostoji, Jovanovicia, Donalda i Boguskiego.
Przy czym nie wiadomo, czy Jovanović w ogóle będzie mógł zawodowo uprawiać sport (a nawet jeśli, to po tak długiej przerwie będzie jakiś czas do siebie dochodził), a Boguski - będzie w stanie zagrać dłużej niż pół rundy bez kontuzji (nie kpię, takie są realia).
Kuczak podobno chce podpisać kontrakt, co nie dziwi biorąc pod uwagę, że w mało którym klubie ekstraklasowym będzie miał tak blisko do pierwszego składu.

Stolarski sam się zrobił w chu..., bo w Wiśle zagrałbym na bank znacznie więcej minut niż dał radę w Lechii.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.07.2014 o godz. 13:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując