|
Jeśli chodzi o grę juniorów w tym sezonie, jestem spokojny. Wszystko w ich rękach. Wystarczyło popatrzeć na wczorajszą ławkę rezerwowych. Średnia wieku niespełna 20 lat.
A z 'podstawowych' zawodników brakowało tylko Ostoji, Jovanovicia, Donalda i Boguskiego.
Sam Smuda stwierdził jeszcze miesiąc temu że przy takim stanie kadrowym to i Zając może grać w pierwszym składzie. Nawet jeśli będziemy testować zawodników (jak zresztą zawsze) to ogórków nikt już w tym klubie nie chce. A to że jakąś tam renomę mają u nas menago pokroju Citki czy Sundaya, to trzeba dać im choćby szansę. Pamiętam zresztą że kilka lat temu to mieliśmy czasem i po 6 testowanych zawodników jednocześnie. Nie ma co robić afery z jednego nigeryjczyka.
Dziś pierwszy trening z czwórką juniorów, wiadomo już kto poza Zającem i Żemło jest wybrańcem Smudy ?
|