Dariusz Gryźlak - Cierpliwość, wytrwałość, determinacja
Rozmowa z Dariuszem Gryźlakiem, dyrektorem zarządzającym Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.
Można Pana nazwać "człowiekiem sukcesu"? Po objęciu sterów w Akademii Piłkarskiej Wisły najpierw po kilku latach Wisła wygrała Turniej im. Grabki a kilkanaście dni temu wywalczyła MP juniorów starszych?
Oj nie, nie! Zdecydowanie nie należę do osób łasych na przypisywanie sobie cudzych sukcesów. Mój wkład w wynik turnieju im. Grabki był znikomy. W przypadku walki o MP juniorów nieco większy, ale na końcu to i tak Tomek Zając i spółka postanowili się zabawić na Kałuży.
Nie ukrywam jednak, iż bardzo się cieszę, że właśnie tak zaczynamy. Jak mówi motto Akademii- razem będziemy zwyciężać! Dlatego też sukcesy na starcie motywują cały nasz zespół do jeszcze bardziej wytężonej pracy.
Więcej:
http://wislalive.pl/news/dariusz_gry...rminacja-2489/