Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
chmielu88
Member
Od: 07.2008
Offline
#
28029
03.07.2014, 03:10
kermit06
napisał(a):
Ktoś poleci jakąś sprawdzoną agencję pracy na Wyspach?
Konkretnie chodzi mi o Manchester - jakby ktoś tu był z tego miasta albo okolic, poproszę o kontakt!
podbijam też mi by się ta informacja przydała
PPP
chmielu88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chmielu88
Znajdź inne posty napisane przez chmielu88