Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9711
Stary 02.07.2014, 22:39
Rafee napisał(a):Wyświetl post
Nalepa pokazał swoją klasę w meczu w Warszawie..
W tym do którego przystąpił bez treningu po 3 tygodniowej przerwie spowodowanej skręceniem stawu skokowego ?
Odpowiedz cytując