Ajronek napisał(a):

Sam jestem przeciwnikiem bojkotu (nie zgadzam się też z kretyńską polityką Bednarza) ale prezes Lecha zachował się zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i dobrem finansowym klubu. Takie rzeczy sprawiają, że ludzie pójdą chętniej po karnety.
Nie złamał żadnego prawa a zyskał większą przychylność trybun. To się przełoży w przyszłości nie na puste a pełniejsze trybuny.
Te kilka złotych z karnetów dziś zwróci się kilka razy w przyszłości.