Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5971
Stary 02.07.2014, 16:33
Ajronek napisał(a):Wyświetl post
http://www.lechpoznan.pl/news/inea,s...h#.U7O13_l_vN8

No i tak świetnie prezes Lecha na lizaniu dupy kibolom wyszedł...
Sam jestem przeciwnikiem bojkotu (nie zgadzam się też z kretyńską polityką Bednarza) ale prezes Lecha zachował się zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i dobrem finansowym klubu. Takie rzeczy sprawiają, że ludzie pójdą chętniej po karnety.

Nie złamał żadnego prawa a zyskał większą przychylność trybun. To się przełoży w przyszłości nie na puste a pełniejsze trybuny.

Te kilka złotych z karnetów dziś zwróci się kilka razy w przyszłości.
Odpowiedz cytując