Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16410
Stary 02.07.2014, 14:39
ta...

Judasz, Zagraniczny mówiacy po polsku lepiej niz Smuda i himeryczny golkiper lub kiedys niezły pomocnik który w Ślasku zarabia stówke
taaaaaaaaa
(było by w pyte)
ale budzimy się i ręke z nocnika powoli powoli wyciągamy
Ostatnio edytowane przez szprotson : 02.07.2014 o godz. 14:53.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując