AntyMod napisał(a):

Bo nikt nie bedzie chcial grac za 2 tys euro miesiecznie, przy trenerze rodem z czasow Piechniczka i przy tym stadionowym piekle jakie zawodnikom serwuja na trybunach proBednarzowe łamistrajki
|
nie no serio ?
moj post był ironią do Daliborów i Możdzeniów...