szprotson napisał(a):

na MŚ Świata też jest wielu fajnych zawodników
aż dziw bierze że o nich nie wspominacie...
|
Bo nikt nie bedzie chcial grac za 2 tys euro miesiecznie, przy trenerze rodem z czasow Piechniczka i przy tym stadionowym piekle jakie zawodnikom serwuja na trybunach proBednarzowe łamistrajki
