Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16405
Stary 02.07.2014, 13:52
szprotson napisał(a):Wyświetl post
na MŚ Świata też jest wielu fajnych zawodników
aż dziw bierze że o nich nie wspominacie...
Bo nikt nie bedzie chcial grac za 2 tys euro miesiecznie, przy trenerze rodem z czasow Piechniczka i przy tym stadionowym piekle jakie zawodnikom serwuja na trybunach proBednarzowe łamistrajki
Odpowiedz cytując