gypsy napisał(a):

|
Dalibor jak najbardziej na tak! Jeden z najlepszych jak nie najlepszy zawodnik w polskiej lidze. Nie bez kozery niemalże co tydzień wybierany piłkarzem meczu.
|
Kozera była:
http://www.slasknet.com/?nr=15018
Po tym wszyscy głosowali na tych graczy niezależnie od tego jak grali....