Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1159
Stary 02.07.2014, 13:33
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Ekwiwalent jest tylko od platnych przejsc.jesli przejdzie za free(jak teraz) nei bedzie musial placic.
O ile się orientuję - nie masz racji. Zauważ, że musieliśmy płacić ekwiwalent za wyszkolenie Klaricia (tu się dogadaliśmy na obniżkę plus ew. wyrównanie po przedłużeniu kontraktu) czy Błaszczykowskiego, mimo że przyszli jako wolni zawodnicy.

Jak ktoś jest lepiej zorientowany, to niech się wypowie, bo nie mam 100% pewności.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.07.2014 o godz. 13:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując