bódyń napisał(a):

|
Ekwiwalent jest tylko od platnych przejsc.jesli przejdzie za free(jak teraz) nei bedzie musial placic.
|
O ile się orientuję - nie masz racji. Zauważ, że musieliśmy płacić ekwiwalent za wyszkolenie Klaricia (tu się dogadaliśmy na obniżkę plus ew. wyrównanie po przedłużeniu kontraktu) czy Błaszczykowskiego, mimo że przyszli jako wolni zawodnicy.
Jak ktoś jest lepiej zorientowany, to niech się wypowie, bo nie mam 100% pewności.