Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5967
Stary 02.07.2014, 13:25
Jakbym czytał wypociny jakiejś miernoty z krytyki politycznej
"Ale z szabelką na czołgi? Jakie to prawdziwie polskie i patriotyczne." Udowadniasz tym że gówno wiesz o historii więc się nie wypowiadaj.
Ty ze swoim pieprzeniem jesteś żałosny, a nie ludzie na fanatycznych trybunach. Piszesz o rzeczach o jakich pojęcia nie masz, a informacje chyb rzeczywiście niesie Ci codzienna prasa.
Pozazdrościć Legii i Lechowi prezesów, jakoś wspólnymi siłami potrafią coś zdziałać. A cii naćpani bandyci za jakich ich masz potrafią zdziałać więcej niż rzesze Tobie podobnych.
Bez odbioru baranie (nawiązując do podpisu)
Ostatnio edytowane przez Padre1906 : 02.07.2014 o godz. 13:33.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując