Jakbym czytał wypociny jakiejś miernoty z krytyki politycznej

"
Ale z szabelką na czołgi? Jakie to prawdziwie polskie i patriotyczne." Udowadniasz tym że gówno wiesz o historii więc się nie wypowiadaj.
Ty ze swoim pieprzeniem jesteś żałosny, a nie ludzie na fanatycznych trybunach. Piszesz o rzeczach o jakich pojęcia nie masz, a informacje chyb rzeczywiście niesie Ci codzienna prasa.
Pozazdrościć Legii i Lechowi prezesów, jakoś wspólnymi siłami potrafią coś zdziałać. A cii naćpani bandyci za jakich ich masz potrafią zdziałać więcej niż rzesze Tobie podobnych.
Bez odbioru baranie (nawiązując do podpisu)