|
Ja nie musze pytac emj10 bo znam mase ludzi, ktorzy tutaj przyjechali przed UE badz sa z krajow spoza UE - rosjan, ukraincow, uzbekow. Moja szefowa jest Bulgarka, ktora siedzi tu juz z parenascie lat. Multum jest osob takich jak ona i tak samo duzo Polakow.
Probleym to mogli miec ludzie niewyksztalceni, niewykwalifikowani, nieznajacy jezyka. Tu sie zgodze - takie osoby walily zapewne na czarno po jakichs budowach, farmach, magazynach.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 02.07.2014 o godz. 12:56.
|