Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27462
Stary 02.07.2014, 07:14
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie masz racje. Ja tylko staram sie co poniektorym przedstawic jasna i klarowna sytuacje - bez UE swiat by sie nie skonczyl
Pewnie nie, ale tacy jak Ty lub podobni, którzy wyjechali do Angli w zdecydowanej wiekszości musieliby pracować na czarno, chowając się jak szczury przed Urzędem Imigracyjnym. Bez emerytury w przyszłości itp.Tak, ze róznica jest spora. W dalszym ciagu udajesz, ze nie rozumiesz o co chodzi.
Pewnie dlatego, ze kłóci się to z lansowaniem tekstów Korwina Mikkego o UE. Zapewne wiesz, że jak taki bliski mu pogladowo kolega jak Neigel Farage doszedłby do władzy, to tacy jak Ty zostaliby za kark odstawieni do Dover i mocnym kopem odesłani na ląd po drugiej stronie kanału La Manche
Dlatego trochę zabawne są takie teksty, gdy jednocześnie dzieki UE chłepce się z angielskiej miski a jednocześnie dokazuje się na nią jako diabeł. Jednym słowem chciałbys jednocześnie zjeść ciastko i mieć ciastko, a tak sie po prostu nie da.