Patryk_185 napisał(a):

|
Z tym się trzeba zgodzić akurat. Zresztą widać po tym jak teraz gra. Jednak swoją głupotą też stracił ten czas by się pokazać. Ale w Wiśle jak zawsze do młodych nie ma cierpliwości i ciężko mają coś pokazać dobrze że zdarzają się nieliczni
|
A podobno zapisał się w notesach scoutów z Man City ... Tak właśnie to wygląda, od kiedy przyszedł Jacuś wszystko się jakoś rozłożyło.
tedyy napisał(a):

|
Czy uważasz że wzięcie młodego do osiemnastki meczowej a przed meczem mówienie że nie ma kim treneiro grać i należe oczekiwać w meczu wpie............lu to naprawdę pomaga młodym w grze
|
To akurat taka fatalistyczna trochę filozofia Jacka Bednarza, od kiedy jest to miał negatywny wpływ na morale piłkarzy Wisły.