Gwiaździsty napisał(a):

|
Raczej sam masz problem z właściwą argumentacją, bo o ile do Anglii mógłbyś przyjechać, to bez tej Unii legalnie byś nie mógł pracować. I dobrze o tym wiesz. Ale to nie przeszkadza jak widać w struganiu "niezłomnego".
|
Chyba sobie zartujesz albo nie wiesz o czym mowisz. To ze wiza byla potrzebna nie znaczy, ze nie moglbym pracowac legalnie. Zreszta sprawdz sobie ile osob wyjechalo po 89.