Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27458
Stary 01.07.2014, 21:09
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Dodam wiecej, 3/4 entuzjaastow Unii mysli tak samo jak ty bo tak kazano im myslec. Na szczescie juz niedlugo i sie posypie.
Akurat mnie euroentuzjastą raczej ciężko nazwać, gdyż byłem przeciwko wejściu do UE