wiesniak84 napisał(a):

Oczywiscie,ze nie mial wyjscia. W koncu sprzedal suwerennosc kraju z pobudek patriotycznych a ponoc wielkim byl patryjota.
A na temat wycieczek personalnych (co innego mozna wymyslec jak argumentow brakuje) to bez wspanialej Unii nie moglbym do Anglii przyjechac?
|
Raczej sam masz problem z właściwą argumentacją, bo o ile do Anglii mógłbyś przyjechać, to bez tej Unii legalnie byś nie mógł pracować. I dobrze o tym wiesz. Ale to nie przeszkadza jak widać w struganiu "niezłomnego".