Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27448
Stary 01.07.2014, 20:23
wiesniak84- podpisał bo nie miał wtedy innego wyjścia, każdy pamięta jaka była na niego nagonka mediów i Tuska, że będzie wstyd na całą Europę jak tylko Polska nie podpisze ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 01.07.2014 o godz. 20:26.