Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
kermit06
Member
Od: 02.2014
Offline
#
11266
01.07.2014, 19:36
obstawiłem u buka ( Fortuna ) w meczu Argentyna - Swiss x2. Rozumiem, że kupon mi ' wszedł ' . Bo wynik po 90 minutach to było właśnie x, albo x2 prawda ?
kermit06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kermit06
Znajdź inne posty napisane przez kermit06