Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9698
Stary 01.07.2014, 19:35
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
O nieeeee.... Oddaliśmy drugiego Głowackiego a może nawet Kokoszke...
Możesz się śmiać ale w Termalice radził sobie bardzo dobrze i wracał do Wisły jako jeden z najlepszych obrońców I ligi. To że na siłe go Smuda wsadzał na defensywnego pomocnika...
Odpowiedz cytując