KrzychooR napisał(a):

|
O nieeeee.... Oddaliśmy drugiego Głowackiego a może nawet Kokoszke...
|
Możesz się śmiać ale w Termalice radził sobie bardzo dobrze i wracał do Wisły jako jeden z najlepszych obrońców I ligi. To że na siłe go Smuda wsadzał na defensywnego pomocnika...