Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1157
Stary 01.07.2014, 18:25
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ekwiwalent za piłkarza należy się zawsze (trzeba kilka warunków spełnić ale Akademia jest spełnia).

To że łysy gada że będzie brał juniorów do siebie to niech sobie gada. SA to inny podmiot prawny i za każdego juniora o ile się nie mylę powinien zapłacić ekwiwalent za wyszkolenie.
Ekwiwalent jest tylko od platnych przejsc.jesli przejdzie za free(jak teraz) nei bedzie musial placic. I wiekszosc juniorow zdobywajacych teraz MP ma juz kontrakt z Wisla bo maja po 19 lat. Dlatego mogli grac w rezerwach.
Odpowiedz cytując