Kolumbus napisał(a):

|
Potrzebuje namiar na jakiegos kocura ortopedę
|
http://www.jaroslawfelus.pl/
Przede wszystkim masz speca chirurga,kktóry na co dzień operuje w Szpitalu. A nie jak większość znawców co w gabinetach tylko kase robi

Mi parę lat temu robił kolano w Prokocimiu,teraz też u niego byłem bo drugie przeciążyłem i jestem bardzo zadowolony.