St Yabol napisał(a):

powiem tak, SKWK też jest mocne tylko w gębie. Siedzi jeden z drugim teraz za biurkiem i pisze artykuł, którego łysy i tak nie przeczyta, a nawet jeśli to będzie to miał w dupie i nadal będzie robił swoje.
Co to daje?
Takie przepychanki mogą trwać wiecznie :/
Jeśli są tak zwartą grupą za jaką się uważają to niech wyjdą na ulice żeby protestować bo sam bojkot meczów i wyzywanie łysego w innych meczach NIC NIE DA
... i juz widze tą fale krytyki
|
I dlatego, że bednarz dalej będzie robi co chce, trzymając się stołka dalej będzie szkodzł Wiśle, czy nam się to podoba czy nie ... mamy się ugiąć(nie jestem z SKWK) i zrezygnować z naszej walki o klub?
Czy Cię nie pojebało?