Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5959
Stary 01.07.2014, 14:42
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
powiem tak, SKWK też jest mocne tylko w gębie. Siedzi jeden z drugim teraz za biurkiem i pisze artykuł, którego łysy i tak nie przeczyta, a nawet jeśli to będzie to miał w dupie i nadal będzie robił swoje.
Co to daje?
Takie przepychanki mogą trwać wiecznie :/
Jeśli są tak zwartą grupą za jaką się uważają to niech wyjdą na ulice żeby protestować bo sam bojkot meczów i wyzywanie łysego w innych meczach NIC NIE DA

... i juz widze tą fale krytyki
I dlatego, że bednarz dalej będzie robi co chce, trzymając się stołka dalej będzie szkodzł Wiśle, czy nam się to podoba czy nie ... mamy się ugiąć(nie jestem z SKWK) i zrezygnować z naszej walki o klub?
Czy Cię nie pojebało?
Ostatnio edytowane przez Dariook : 01.07.2014 o godz. 14:47.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując