|
SA ma podpisane kontrakty z paroma zawodnika juniorow z druzyny ktora zdobyla teraz MP.
A dla wielu z nich to juz ostatnie zdobyte Mistrzostwo w pilce juniorskiej dla Wisly...
A my tutaj mamy do czynienia z 270 zawodnikami grup mlodziezowych Wisly!
Bądzmy powazni..
niektorzy sie skupiaja na paru kolesiach z jednego rocznika (najstarszego na domiar zlego)., my tutaj piszemy o 13 czy 15 rocznikach i 270 zawodnikach!
Ci juniorzy juz powoli beda wkraczac w seniorska pilke, czy to na Reymonta czy w innych klubach, a nadzieja pokladana jest co logiczne w pozostalych grupach mlodziezowych i to oni beda powoli brac na siebie odpowiedzialnosc za zdobywanie mistrzowskich tytulow.
takze to ze SA ma podpisane z paroma juniorami kontrakty nic nie oznacza, bo pozostalych 260 zawodnikow nie ma podpisanych.
Zeby ktos nie lapal za slowka to juz nie chodzi o jakiegos kontrakty, a dotacje, wsparcie (nazwijcie to sobie jak chcecie) bo wiadomo, ze 7 latek 10 latek nie bedzie podpisywal jakichs umow ... wspierac nalezy dzieciakow, a nie 19 letnich bykow. Przynajmniej w pierwszej kolejnosci dzieciakow.
A to w nich jest pokladana nadzieja, bo wyzej wymienieni juniorzy to w zasadzie juz dorosli goscie i powoli beda sie "rozjezdzac po swiecie".
Oni juz raczej o mistrzowsko U-17, U-18 czy U-19 grac nie beda a przynajmniej wielu z nich. Tych najlepszych.
Ze nie wspomne o nizszych rocznikach, nawet wazniejszych od tych U-18 czy U-19.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 01.07.2014 o godz. 14:08.
|