Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 01.07.2014, 13:13
Kocur napisał(a):Wyświetl post
To że łysy gada że będzie brał juniorów do siebie to niech sobie gada. SA to inny podmiot prawny i za każdego juniora o ile się nie mylę powinien zapłacić ekwiwalent za wyszkolenie.
Juniorzy mają podpisane kontrakty z Wisłą SA.
Odpowiedz cytując