Kocur napisał(a):

Ekwiwalent za piłkarza należy się zawsze (trzeba kilka warunków spełnić ale Akademia jest spełnia).
To że łysy gada że będzie brał juniorów do siebie to niech sobie gada. SA to inny podmiot prawny i za każdego juniora o ile się nie mylę powinien zapłacić ekwiwalent za wyszkolenie.
|
Mi się jednak wydaje że nie. SA musi mieć podpisane porozumienie z TS bo tak to by licencji nie dostała. Więc myślę że w tym przypadku nic nie musi płacić bo jakby Akademia także jej podlegała. Nie wiem może się mylę.
Zresztą i tak w tym przypadku nasz kochany prezes nic nie musiał by płacić bo dopiero teraz Ci chłopcy przeszli pod skrzydła Towarzystwa a wcześniej od trampkarzy wszystko podlegało pod SA.