Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1152
Stary 01.07.2014, 12:51
Ekwiwalent za piłkarza należy się zawsze (trzeba kilka warunków spełnić ale Akademia jest spełnia).

To że łysy gada że będzie brał juniorów do siebie to niech sobie gada. SA to inny podmiot prawny i za każdego juniora o ile się nie mylę powinien zapłacić ekwiwalent za wyszkolenie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując