|
Ekwiwalent za piłkarza należy się zawsze (trzeba kilka warunków spełnić ale Akademia jest spełnia).
To że łysy gada że będzie brał juniorów do siebie to niech sobie gada. SA to inny podmiot prawny i za każdego juniora o ile się nie mylę powinien zapłacić ekwiwalent za wyszkolenie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|