Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1150
Stary 01.07.2014, 11:51
dawiss napisał(a):Wyświetl post
Pomysl przez chwile sam i odpowiedz na pytania:

Kto wywoluje te skandale i kto szuka problemow tam gdzie ich nie ma?
Czemu nikt wczesniej nie walczyl o juniorow?
Czemu ktos wypowiada sie za zawodnikow, ktorzy PRACUJA dla Wisly S.A.?
Jak Ty zarzadzalbys klubem bez pieniedzy i z duzymi dlugami?
Ile wiesz o tym co dzieje sie w S.A., masz wglad w dokumenty?
Proszę bardzo na 1 pierwsze pytanie odpowiedziałem Ci poprzednim postem. Wisła SA. i Bednarz sami są sobie winny.
Wcześniej była normalność i nie jest tak że nikt nie walczył bo ile już lat mówiło się o akademii z prawdziwego zdarzenia. Jednak wcześniej nie było tak że Wisła dawała 5 tys. na całą akademia w której nie jest tylko jeden rocznik !!!
Zawodnicy sami mówią o tym że z taką kadrą będzie ciężko że potrzeba wzmocnień. Nie będą się wtrącać w konflikt bo Bednarz jest bądź co bądź szefem i dla nich byłby to strzał w kolano.
Na pewno nie tak jak zarządza Bednarz. Nie wywołał bym konfliktu z kibicami na którym Wisła tylko traci, kontrakt z UFA z którego nic na razie nie ma na + prawda ? Gdzie jest sponsor obiecany ? Volkswagen mógł zostać ale Jacuś stwierdził że daje za mało to w końcu nie mamy żadnego a każdy pieniądz by się przydał. Bednarz zamiast wyciągać nas z tych długów bardziej pogrąża.
Nie trzeba mieć wglądu do dokumentów żeby widzieć że się dzieje źle... Jeżeli Ty tego nie widzisz to już nie moja wina


Odpowiedz cytując