Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
27441
01.07.2014, 11:25
Mi sie wydaje, ze graja o Polske tylko w tej grze przeszkadzaja nasze wspaniale elity w postaci PISu, PO, SLD, Palikotow PSLow i reszty bandy.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 01.07.2014 o godz. 11:26.
wiesniak84