Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1146
Stary 01.07.2014, 11:18
Patryk_185 napisał(a):Wyświetl post
Też to tak widzę ale to co dzieje się w SA to jest jakaś szopka. I najgorsze jest to że niektórzy tego jeszcze nie widzą. Z taką polityką jaką reprezentuje Bednarz i cały zarząd daleko nie zajedziemy. A cały czas wybuchające jakieś skandale na pewno nie pomagają a nawet pogarszają sytuację. Stajemy się powoli pośmiewiskiem całej Polski, tak na pewno nie może zostać.
Pomysl przez chwile sam i odpowiedz na pytania:

Kto wywoluje te skandale i kto szuka problemow tam gdzie ich nie ma?
Czemu nikt wczesniej nie walczyl o juniorow?
Czemu ktos wypowiada sie za zawodnikow, ktorzy PRACUJA dla Wisly S.A.?
Jak Ty zarzadzalbys klubem bez pieniedzy i z duzymi dlugami?
Ile wiesz o tym co dzieje sie w S.A., masz wglad w dokumenty?
Odpowiedz cytując