Reserve napisał(a):

|
Akurat przy Quioto ciągle się upieram że nie dostał poważnej szansy. NIGDY nie zagrał na swojej nominalnej pozycji
|
Z tym się trzeba zgodzić akurat. Zresztą widać po tym jak teraz gra. Jednak swoją głupotą też stracił ten czas by się pokazać. Ale w Wiśle jak zawsze do młodych nie ma cierpliwości i ciężko mają coś pokazać dobrze że zdarzają się nieliczni