Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5955
Stary 01.07.2014, 11:15
cfa napisał(a):Wyświetl post
Napierdalają bo w sprawie juniorów trzeba napierdalać. Nie czepiają się tego, że Smuda źle coś wymówił. To jest żenada, że juniorzy walczą o mistrza, a na meczu nie ma trenera pierwszego zespołu, ba wg mnie powinna stawić się cała pierwsza drużyna, żeby dopingować młodszych kolegów.
Taak a na meczach było tylko widać Chrapka, Urygę i Gołasia. Dla mnie to jest chore co się dzieje teraz w SA. Że już u sąsiadki jak normalniej to jakie czasy nastały. Wisła teraz staje się powoli pośmiewiskiem w Polsce, afera za aferą a Bednarz sobie z tego nic nie robi będzie trzymał się stołka jak długo będzie mógł dzień w dzień opowiadając te same bajki w które niektórzy nawet potrafią uwierzyć.


Odpowiedz cytując