cfa napisał(a):

|
Napierdalają bo w sprawie juniorów trzeba napierdalać. Nie czepiają się tego, że Smuda źle coś wymówił. To jest żenada, że juniorzy walczą o mistrza, a na meczu nie ma trenera pierwszego zespołu, ba wg mnie powinna stawić się cała pierwsza drużyna, żeby dopingować młodszych kolegów.
|
Taak a na meczach było tylko widać Chrapka, Urygę i Gołasia. Dla mnie to jest chore co się dzieje teraz w SA. Że już u sąsiadki jak normalniej to jakie czasy nastały. Wisła teraz staje się powoli pośmiewiskiem w Polsce, afera za aferą a Bednarz sobie z tego nic nie robi będzie trzymał się stołka jak długo będzie mógł dzień w dzień opowiadając te same bajki w które niektórzy nawet potrafią uwierzyć.