silver03 napisał(a):

Gdybyś miał taki zapis juz teraz to młodego Zająca z pewnością byś nie ujrzał w Wiśle, tak jak i całej reszty chłopaków z CLJ. Choć możliwe, że odnaleźliby się w Lechu czy Legii.
Nie oszukujmy się, umowa z drobnymi pieniążkami dla Akademii spowodowana jest przez fatalną sytuacje finansową klubu.
Powoli odnoszę wrażenie, że dążymy do tego by niebyło jednej Wisły... będą dwie, TS Wisła i Wisła SA robiące sobie pod górkę i rywalizujące między sobą, tego chcemy?
|
Też to tak widzę ale to co dzieje się w SA to jest jakaś szopka. I najgorsze jest to że niektórzy tego jeszcze nie widzą. Z taką polityką jaką reprezentuje Bednarz i cały zarząd daleko nie zajedziemy. A cały czas wybuchające jakieś skandale na pewno nie pomagają a nawet pogarszają sytuację. Stajemy się powoli pośmiewiskiem całej Polski, tak na pewno nie może zostać.