Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1142
Stary 01.07.2014, 10:06
element : wtedy skoczy się na tym ze TS będzie sprzedawał piłkarzy do Cracovii a nie do S.A. .....
Polak Polakowi wilkiem

no ale skoro już tak wszyscy debatujemy o tym wielkim źle, miejmy na uwadzę że każdy kij ma 2 końce.
czemu nikt nie zacytował tu "oczekiwań?"
Cytat:
Ostatnią kwestią do uzgodnienia jest przekazanie sprzętu treningowego: w ocenie spółki zapotrzebowanie na produkty firmy adidas jest niewspółmierne do realiów panujących na rynku.
przeciez ten sprzęt też ma wartość...

narzekamy tylko i krzyczymy jakie to SA jest złe, a ktoś z Nas widział całą umowę? Nie...
kazdy kij ma 2 końce, szczególnie przekonałem się o tym po historii z zapaśnikami TS Wisła. Dla mnie to jest wstyd.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując