|
W sumie dawiss ma poniekąd rację. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Jasne, że klub może podpisać umowę i na 100 tysięcy miesięcznie, tylko co z tego, skoro TS nigdy takich pieniędzy nie ujrzy. Ja osobiście też twierdzę, że 5 tysięcy miesięcznie to śmieszna kasa, ale widać takie są teraz realne możliwości klubu.
Co do premii za mistrzostwo juniorów, mam nadzieję, że naprawdę zostanie przeznaczona na szkolenie, a nie są to tylko puste słowa, by uciszyć krytyków.
|