Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 01.07.2014, 09:35
W sumie dawiss ma poniekąd rację. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Jasne, że klub może podpisać umowę i na 100 tysięcy miesięcznie, tylko co z tego, skoro TS nigdy takich pieniędzy nie ujrzy. Ja osobiście też twierdzę, że 5 tysięcy miesięcznie to śmieszna kasa, ale widać takie są teraz realne możliwości klubu.

Co do premii za mistrzostwo juniorów, mam nadzieję, że naprawdę zostanie przeznaczona na szkolenie, a nie są to tylko puste słowa, by uciszyć krytyków.
Odpowiedz cytując