silver03 napisał(a):

|
Czyli teraz weszlo jest cacy bo napierdala na Wisłę?
|
Napierdalają bo w sprawie juniorów trzeba napierdalać. Nie czepiają się tego, że Smuda źle coś wymówił. To jest żenada, że juniorzy walczą o mistrza, a na meczu nie ma trenera pierwszego zespołu, ba wg mnie powinna stawić się cała pierwsza drużyna, żeby dopingować młodszych kolegów.