|
Jaka to będzie zmiana? Czy zlikwiduja przymus ubezpieczeń społecznych? Czy uproszcza system podatkowy? Czy planują zlikwidować przerost zatrudnienia w urzędach? Czy planują obniżyć podatki? Czy chcą zredukować narzędzia opresji państwa względem obywateli? Czy planują jakiekolwiek zmiany czy będzie to sztuka dla sztuki?
|