Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27430
Stary 01.07.2014, 07:36
Jaka to będzie zmiana? Czy zlikwiduja przymus ubezpieczeń społecznych? Czy uproszcza system podatkowy? Czy planują zlikwidować przerost zatrudnienia w urzędach? Czy planują obniżyć podatki? Czy chcą zredukować narzędzia opresji państwa względem obywateli? Czy planują jakiekolwiek zmiany czy będzie to sztuka dla sztuki?