Człowieku przestań się wysilać, bo poza samym sobą i kilku korwinowcami mało kogo takimi tekstami przekonujesz. Etykietki typu "socjalistka" przyklejaj komu chcesz. Własnie realną siłą, która moze dokonać zmiany w Polsce jest PiS. I śmiechy chichy niewiele tu zmienią. Partyjka putinowskiego pomyleńca z muszką, napompowana zawiedzionymi palikotowcami i innymi frustratami naprawdę Polski nie zbawi. Wręcz przeciwnie. Baw się dalej filmikami, z których g...o wynika.
Realne problemy, które JKM nie porusza są takie:
Cytat:
Niemcy znają taśmy od miesiąca. Do nagrań dotarli byli NRD-owscy funkcjonariusze Stasi
Niemiecka firma wywiadowcza opisała w raporcie przygotowanym na potrzeby służb Republiki Federalnej fatalne zabezpieczenie kontrwywiadowcze ministrów rządu Donalda Tuska. Dokument z maja tego roku powstał m.in. na podstawie nagrań z rozmów z tak zwanej afery taśmowej – twierdzi informator „Codziennej”.
Niemieckie służby już w maju 2014 r. dysponowały wiedzą na temat nagrań z rozmów polskich ministrów, dokonywanych w warszawskich restauracjach. Raport, do którego miał dostęp nasz informator, wskazywał na bardzo słabe zabezpieczanie przez polskie służby członków rządu przed możliwością przechwytywania ich rozmów.
Treść dialogów prowadzonych przy suto zastawionych stołach oraz wcześniejsze wycofanie się przez Agencję Wywiadu z działań operacyjno-analitycznych na terenie Niemiec stały się podstawą do szeroko zakrojonych działań wywiadowczych prowadzonych przez naszych zachodnich sąsiadów w Polsce.
Informator „Codziennej” twierdzi, że dla niemieckiego wywiadu nie ma już w Polsce tajemnic. – Nasz rząd jest całkowicie przejrzysty dla obcych służb. To, co ministrowie mówili na prywatnych spotkaniach o katastrofie smoleńskiej, o zaniedbaniach z nią związanych, wystarczyłoby do obalenia gabinetu Donalda Tuska, gdyby tylko ludzie mogli to poznać – ocenia nasz rozmówca.
W jego ocenie rząd Republiki Federalnej ma dostęp do szczegółowej wiedzy na temat działalności kluczowych członków Rady Ministrów. Niemcy mają też dostęp do ogromnego obszaru polskiej administracji. – To jest chyba najtrudniejsze do przełknięcia przez polską stronę – mówi nasz informator.
Cały tekst został opublikowany w dzisiejszym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie”.
|
http://niezalezna.pl/56900-niemcy-zn...nariusze-stasi
P.S. Zapewne słyszałeś, że JKM zachwycony jest Jego Ekscelencją Zdradkiem Sikorskim

. W wywiadzie bardzo go wychwalał. Trzeba być powolnym umysłowo, by wierzyć, że JKM ze swoimi poglądami będzie dla PO opozycją. Skończy zapewne tak jak Giertych, na pasku u Tuska.