Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1137
Stary 30.06.2014, 20:34
To jest parodia... parodii...co chwila przekraczane są kolejne granice absurdu. Gdy już myślimy, że jesteśmy na dnie to okazuje się, że to tylko złudzenie, a dno jest dużo głębiej.

Inwestycja w fundamenty, czyli odpowiednią strukturę , ludzi od marketingu i szkolenia powinno być naszym obowiązkiem. Teraz nie mamy fundamentów, a ściany i dach są liche jak nigdy. Wystarczy większy wiatr i wszystko zostanie zmiecione i nic nie zostanie.
Odpowiedz cytując