Dariook napisał(a):

|
I bardzo dobrze. Niech piszą, informują i gonią to s....ysyństwo!
|
Czytajcie dalej wesz(L)o i Przeg(L)ąd Spotowy to na pewno dowiecie się wszystkiego najgorszego o Wiśle. Ten artykuł z PSa to przedruki i synteza artykulów z zeszłego tygodnia.
Ale rozumiem że podejście sie podoba to będziecie popierać.