Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5951
Stary 30.06.2014, 17:12
Dariook napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze. Niech piszą, informują i gonią to s....ysyństwo!
Czytajcie dalej wesz(L)o i Przeg(L)ąd Spotowy to na pewno dowiecie się wszystkiego najgorszego o Wiśle. Ten artykuł z PSa to przedruki i synteza artykulów z zeszłego tygodnia.
Ale rozumiem że podejście sie podoba to będziecie popierać.
Odpowiedz cytując