Czyli wszystko sie wyjasnilo

Rocznie SA daje 120 tysiecy. W umowie byl zapis, ze przez iles tam miesiecy daja po 15 po czym reszte po 5 stad ta zmiana. Od jakiegos czasu SA w ogole nie przelewala pieniazkow na Akademie stad te dlugi wobec TSu, o ktorych mowa byla w artykule z SKWK. Tak czy siak, cyrk na kolkach w SA. Za zdobycie mistrzostwa TS dostanie kase, ktora TSowi wisi SA

(o ile lysy sie zgodzi hah).Reasumujac TS nie dostanie zadnej premii za mistrzostwo

Sodoma i Gomora.