Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 30.06.2014, 16:10
Czyli wszystko sie wyjasnilo Rocznie SA daje 120 tysiecy. W umowie byl zapis, ze przez iles tam miesiecy daja po 15 po czym reszte po 5 stad ta zmiana. Od jakiegos czasu SA w ogole nie przelewala pieniazkow na Akademie stad te dlugi wobec TSu, o ktorych mowa byla w artykule z SKWK. Tak czy siak, cyrk na kolkach w SA. Za zdobycie mistrzostwa TS dostanie kase, ktora TSowi wisi SA (o ile lysy sie zgodzi hah).Reasumujac TS nie dostanie zadnej premii za mistrzostwo Sodoma i Gomora.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 30.06.2014 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując